Kom och tillbe!

Vi har gudstjänst live för max 40 pers!
Vi tar de hänsyn vi behöver genom att hålla lite större avstånd fysiskt, begränsa antalet i lokalen och genom att vara noga med att tvätta händerna. Givetvis är du hemma om du har förkylningssymptom eller är i en riskgrupp.
Var noga med detta!
Denna gång har vi besök av Jonathan Boström mfl som spelar och leder oss i tillbedjan. Barnkyrkan är igång & Micke Ekespong predikar.
Kan du inte vara med på plats så kan du vara med oss via facebook-live i vår interna facebookgrupp. Glöm inte kolla in vår Youtube & Facebooksida. Där finns budskap till uppmuntran och tro att lyssna till!
Vill du komma in i vår facebookgrupp ansöker du om att gå med
(om du inte redan är med).
Vi fikar efteråt!
Välkomna!

Leave a Reply

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *