Gudstjänst LIVE 20 juni

Välkommen att fira gudstjänst tillsammans med oss i Kyrka för Livet på söndag 20 juni kl.11:00. Välj om du vill vara med på plats i våra lokaler i Partille, eller om du vill följa gudstjänsten via livestream längst ned på denna sida.

Frida Ekespong predikar, Catrin Anthonio leder en samling för barnen, Mikael Ekespong leder lovsången och Wisdom Anthonio ansvarar för tekniken.

Vi följer rådande restriktioner och har koll så att vi inte blir för många i lokalerna.
Hoppas vi ses – i Partille eller via livestream! Välkommen!

Gudstjänst med KFL

Samla de du kan och var gärna med aktivt med kommenterer och hälsningar. Ha gärna din bibel framme och var med i lovsången och bönen! Gud vill möta oss där vi är!Vill du vara med och ge en gåva till Kyrka för Livet är swish nr 123 398 12 71 Du hittar även andra sätt att ge under "kontakt" på www.kyrkaforlivet.seKul att du är med oss på gudstjänst!

Publicerat av Kyrka för livet Söndag 20 juni 2021

Leave a Reply

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *