Gudstjänst 30 maj

Snart söndag igen! Du är välkommen att fira gudstjänst tillsammans med oss i Kyrka för Livet via livestream på söndag 30 maj kl.11:00. Vår pastor Anders Svedstam predikar, ett team från EFS Sävedalen leder lovsången och Wisdom Anthonio ansvarar för tekniken.
(Pssst! Glöm inte att det är Mors dag på söndag! Grattis alla mammor!)

Gudstjänsten visas längst ned på denna sida, med start kl.11:00 på söndag. Välkommen!

Gudstjänst med KFL

Du är välkommen att fira gudstjänst tillsammans med oss i Kyrka för Livet via livestream på söndag 23 maj kl.11:00. Vi får besök av Christoffer Öhrvall från Smyrna som predikar för oss, Mikael Ekespong leder lovsången och Wisdom Anthonio ansvarar för tekniken. Gudstjänsten visas längst ned på denna sida, med start kl.11:00 på söndag.Välkommen!

Publicerat av Kyrka för livet Söndag 30 maj 2021

Leave a Reply

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *