Gudstjänst 23 maj

Du är välkommen att fira gudstjänst tillsammans med oss i Kyrka för Livet via livestream på söndag 23 maj kl.11:00. Vi får besök av Christoffer Öhrvall från Smyrna som predikar för oss, Mikael Ekespong leder lovsången och Wisdom Anthonio ansvarar för tekniken.

Gudstjänsten visas längst ned på denna sida, med start kl.11:00 på söndag.
Välkommen!

Gudstjänst med KFL

Samla de du kan och var gärna med aktivt med kommenterer och hälsningar. Ha gärna din bibel framme och var med i lovsången och bönen! Gud vill möta oss där vi är!Vill du vara med och ge en gåva till Kyrka för Livet är swish nr 123 398 12 71 Du hittar även andra sätt att ge under "kontakt" på www.kyrkaforlivet.seKul att du är med oss på gudstjänst!

Publicerat av Kyrka för livet Söndag 23 maj 2021

Leave a Reply

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *