Årets sista gudstjänst

God Jul!

Och varmt välkommen att fira årets sista gudstjänst tillsammans med oss i Kyrka för Livet via livestreaming på söndag 27 december kl.11:00. Mikael Ekespong predikar och Wisdom Anthonio håller i kameran.

Gudstjänsten visas på vår hemsida: Gå in på kyrkaforlivet.se, scrolla ner och klicka på inlägget ”Årets sista gudstjänst” och börjar visas längst ned på sidan kl.11:00. Om du är med via församlingens facebooksida, ser vi gärna att du är aktiv i kommentarerna och delar gemenskapen även där. Vi ses!

Årets finalgudstjänst! Samla de du kan och var med aktivt i kommentarerna, i lovsången & bönen! Gud vill möta oss där vi är!Dela gärna sändningen i ett ”videoparty” med dina vänner!Vill du vara med och ge en gåva till Kyrka För Livet är swish nr: 123 398 12 71 Du hittar även andra gåvomöjligheter under ”Kontakt” på www.kyrkaforlivet.se

Publicerat av Kyrka för livet Söndag 27 december 2020

Leave a Reply

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *